Daith piercing: Nová nádej pre ľudí trpiacich migrénou

Liečba migrény – Nové horizonty

Migréna – toto slovo samo osebe znamená pre mnohých ľudí bolesť, nepohodlie a stratené dni. Tradičné liečebné metódy s liekmi často neprinášajú očakávané výsledky, alebo ich vedľajšie účinky nie sú ideálne. Tu prichádza na scénu nové, sľubné riešenie: Daith piercing – migrénový akupiercing.

Čo je migrénový akupiercing?

Migrénový akupiercing je malý šperk, ktorý sa umiestňuje do špecifického bodu v uchu. Tento zvláštne umiestnený akupunktúrny bod, má to čaro, že podľa uskutočnených výskumov jeho stimuláciou môžeme zmierniť príznaky migrény. Dôvod je ten, že cez tento bod prechádza špeciálny nerv, zvaný vagus.

Výskumy prinášajú prelom

Najnovšie výskumy, vrátane štúdie z Londýnskej Kliniky pre Migrénu, ukázali úžasné výsledky. V prvej skupine 42 pacientov s migrénou 30 z nich (71%) hlásilo výrazné zlepšenie bolesti hlavy 1 až 4 mesiace po zavedení piercingu. V druhej štúdii, kde 115 pacientov dostalo dočasnú stimuláciu vagusového nervu v daith bode, bolo zaznamenané výrazné zníženie symptómov migrény.

Prečo si vybrať migrénový akupiercing ?

  1. Jednoduchosť a nízke náklady: Migrénový akupiercing je jednoduché a cenovo dostupné riešenie, ktoré je rýchle a ľahké vykonávateľné.
  2. Neinvazívny postup: Piercing nevyžaduje chirurgický zákrok a riziká sú minimálne.
  3. Štýl a elegancia: Okrem zdravotných výhod je to tiež módny a štýlový šperk.
  4. Alternatíva k liekom: Ideálne pre tých, ktorí chcú predísť vedľajším účinkom liekov alebo na tradičné liečby nereagujú.

Skúsenosti s migrénovým akupiercingom

Mnohí trpiaci migrénou už zažili pozitívne účinky Migrénového akupiercingu. Nositeľom piercingu sa často zlepšuje bolesť hlavy, nálada a kvalita života.

Recenzia p. Terézie: Som veľmi spokojná a akupiercing môžem len odporučiť. Mávala som veľmi často migrény, na základe čoho som sa rozhodla pre migrénový akupiercing a shenmen. Akupiercing mám vyše 2 mesiacov a môj stav sa výrazne zlepšil. Migrénu som nemala a za to patrí p. Klačanovej veľká vďaka.

Recenzia p. Michaeli : Naozaj môžem odporúčať. Pôvodné obavy z aplikácie sa veľmi rýchlo rozplynuli… neskutočne šikovná a ochotná pani v Šamoríne ovláda svoju prácu naozaj vynikajúco, bolo to takmer bezbolestné a veľmi rýchle. Teraz vyše mesiaca po aplikácii mám citeľné zlepšenie pri migrénach, taktiež ich už nemávam tak často. Za mňa dobrá investícia.

Ako sa pripraviť na migrénový akupiercing?

  1. Výber odborníka: Dôležité je vybrať si dôveryhodného a skúseného odborníka na umiestnenie piercingu. V našich salónoch Vás čakajú certifikované odborníčky, ktoré absolvovali kurz akupiercingu u renomovanej školiteľky Gabriely Kovács v inštitúte Perfect Beauty Academy.
  2. Starostlivosť po zákroku: Počas hojenia piercingu je nevyhnutná správna starostlivosť, aby sa predišlo infekciám a ďalším komplikáciám. To zahŕňa pravidelné čistenie piercingu.
  3. Trpezlivý prístup: Je dôležité vedieť, že účinky migrénového akupiercingu nie sú okamžité. S trpezlivosťou a správnou starostlivosťou však mnohí zažívajú zlepšenie svojich symptómov migrény.

Záver

Migrénový akupiercing nie je len módnym doplnkom, ale aj sľubnou alternatívou pre migrény. Tento malý šperk v uchu môže priniesť výraznú úľavu ľuďom trpiacim migrénou. Samozrejme, každý prípad je individuálny, takže migrénový akupiercing nie je zaručeným riešením pre každého. Napriek tomu pre tých, ktorí sú otvorení alternatívnym moderným metódam a chcú vyskúšať novú možnosť pre zmiernenie príznakov migrény, môže byť migrénový akupiercing tou správnou voľbou, ktorá prinesie novú nádej a úľavu v ich živote.

Vyberte si teda migrénový akupiercing ako potenciálnu cestu na zmiernenie príznakov migrény a dajte šancu tomuto inovatívnemu prístupu, aby vám pomohol získať späť kvalitu života.