Cenník

Migrénový,  shenmen, slim, klimax akupiercing a akupiercing  proti alergii sú módne doplnky, ktoré zlepšujú pocit pohody. Fungujú tak, že stimulujú špecifické body v uchu. Nepovažujú sa za liečebnú metódu, ich účinky sú založené na skúsenostiach našich klientov.

Akupiercing

79€

N

Kontrola zdravotného stavu

N

Lokálne anestetikum

N

1 ks lekárskeho šperku

N

Zameranie + presné zavedenie piercingu

N

Následná kontrola podľa potreby

N

ZÁRUKA

DUO PACK

119€

N

2 aplikácie pre jednu osobu

N

Kontrola zdravotného stavu

N

2x Lokálne anestetikum

N

2 ks lekárskeho šperku

N

2x zameranie + presné zavedenie piercingu

N

Následná kontrola podľa potreby

N

ZÁRUKA

Platba

Platba možná kartou aj v hotovosti

Vaše recenzie

Naše úspechy

★★★★★

Účinky piercingu Shenmen sa prejavili až po 2 týždňoch, ale oplatilo sa počkať a prekonať mierne nepohodlie, ktoré som počas piercingu zažívala. Som oveľa pokojnejšia, vyrovnanejšia a telo ma sem-tam menej bolí. Odporúčam ho každému, kto má podobné problémy.

Alžbeta H.

Shenmen piercing

★★★★★

Dostal som od piercing proti migréne, ale bohužiaľ po 2 a pol týždňoch som nepocítil žiadnu zmenu. Zavolal som, objednala sa na nový termín a nakoniec som vyskúšal Shenmen v tom istom uchu. Zmenu som pocítil po 1 týždni, keď bolesť prišla a odišla. Ďakujem, aj za záruku!

Alexander N.

Migrénový a Shenmen piercing

★★★★★

Uistila som sa, že v Akupiercingu začínajú skôr posúdením, než aby som si len sadla do kresla a nechala sa prepichnúť. Som vďačná za hygienickú prácu a za zmiernenie mojich ťažkostí s bolesťou hlavy. ♥️ Môžem ju len odporučiť!:)”

Simona M.

Migrénový piercing

★★★★★

Od detstva trpím neustálymi migrénami a problémami so spánkom. Urobili mi z každodenného života peklo. Migrénový a Shenmen piercing mi urobili rýchlo, precízne a hygienicky. Odvtedy prešiel mesiac, ošetrenie som dodržiavala správne, vpichy sa zahojili a moje problémy úplne zmizli. Aj teraz je neuveriteľné, že nemusím žiť na liekoch.

Tomáš J.

Migrénový a Shenmen piercing