Migrénový akupiercing

Nájdite svoju vnútornú rovnováhu

Migrénový akupiercing je založený na starobylej skúsenosti akupresúry. V uchu, pri koreni helix, sa nachádza vagus, takzvaný blúdivý nerv, ktorý keď stimulujeme ihlou, môžeme dosiahnuť zmiernenie bolesti. Nosenie migrénového akupiercingu udržiava tento nerv pod neustálou stimuláciou, a práve preto môže zmierniť alebo odstrániť takmer všetky druhy bolesti hlavy. Vo väčšine prípadov sa príznaky začnú zmierňovať alebo úplne vymiznú počas prvých dvoch týždňov.

Cenník

Migrénový,  shenmen, slim, klimax akupiercing a akupiercing  proti alergii sú módne doplnky, ktoré zlepšujú pocit pohody. Fungujú tak, že stimulujú špecifické body v uchu. Nepovažujú sa za liečebnú metódu, ich účinky sú založené na skúsenostiach našich klientov.

Akupiercing

79€

N

Kontrola zdravotného stavu

N

Lokálne anestetikum

N

1 ks lekárskeho šperku

N

Zameranie + presné zavedenie piercingu

N

Následná kontrola podľa potreby

N

ZÁRUKA

DUO PACK

119€

N

2 aplikácie pre jednu osobu

N

Kontrola zdravotného stavu

N

2x Lokálne anestetikum

N

2 ks lekárskeho šperku

N

2x zameranie + presné zavedenie piercingu

N

Následná kontrola podľa potreby

N

ZÁRUKA

Vaše recenzie

Naše úspechy

★★★★★

Už na druhý deň po aplikácii som sa veľmi dobre vyspala a napriek tomu, že veľa pracujem mám konečne chuť vstať z postele. Mám chuť ráno vstať a niečo robiť... To som už dávno nemala

Lucia V.

Shenmen akupiercing

★★★★★

Po nosení Slim Piercingu som začal cítiť výrazné zlepšenie v mojich snahách o chudnutie. Celý proces bol profesionálny a bezbolestný. Táto malá investícia do môjho zdravia sa určite oplatila a odporúčam ju každému, kto chce posilniť svoje výsledky pri chudnutí.

Matej V.

Slim akupiercing

★★★★★

Pierceng do ucha som chcela čisto z povrchného a vizuálneho dovôdu. Avšak vysvetlenie, dôvody a účinky Shenmenu ma veľmi potešili. Aplikácia bola úplne v pohode a hojenie bez problémov. Veľká profesionalita.

Simona M.

Shenmen akupiercing

★★★★★

Shenmen piercing mi doniesol do života viac pokoja a pohody, aj napriek tomu, že som tomu spočiatku úplne neverila. Hojenie bolo v mojom prípade bleskové a bezproblémové. Ďakujem Peťke za profi prístup aj skvelý výsledok.

Zuzana Š.

Shenmen akupiercing

★★★★★

Mám migrénový piercing spolu so Shenmen piercingom a som nielen spokojná, ale doslova nadšená. Nielenže som odvtedy nemala migrénu, ani len miernejšiu bolesť hlavy som nepocítila, čo som ako meteosenzitívna osoba predtým mala vždy pri zmene počasia a tlaku. Naviac lepšie spím a mám viac energie. Je to oslobodzujúci pocit - žiť bez bolestí, bez migrény, bez tabletiek. Tí, ktorí trpia podobne ako som trpela ja, presne vedia, o čom hovorím - a každému tento oslobodzujúci pocit zo srdca prajem.

Lenka K.

Shenmen akupiercing

★★★★★

Od detstva trpím neustálymi migrénami a problémami so spánkom. Urobili mi z každodenného života peklo. Migrénový a Shenmen piercing mi urobili rýchlo, precízne a hygienicky. Odvtedy prešiel mesiac, ošetrenie som dodržiaval správne, vpichy sa zahojili a moje problémy úplne zmizli. Je neuveriteľné, že nemusím žiť na liekoch.

Tomáš J.

Migrénový akupiercing

★★★★★

Vyskúšala som mnoho liekov, ktoré sľubovali, že budú mojou spásou pre menopauzu. Žiaden nezabral. Pomyslela som si, prečo nie? Dám šancu klimax piercingu... Neoľutovala som! Ďakujem personálu za presnú prácu a priateľskosť!

Angéla H.

Klimax akupiercing

★★★★★

S príchodom menopauzy sa u mňa objavili aj bolesti hlavy, hoci som si myslela, že mne sa to nemôže stať. Keďže som zástancom alternatívnych metód, otázka nebola, či sa obrátim na salón na akupiercing. Okrem migrénového piercingu som dostala aj klimaxový, čo bola úžasná voľba! Môj spánok sa výrazne zlepšil a moje nálady sú menej kolísavé.

Agneš S.

Klimax akupiercing

★★★★★

Milé dámy medzi 45-50 rokov! Ihneď si nechajte urobiť klimax akupiercing, nebudete ľutovať! Všetky Vaše sťažnosti zmiznú!

Klaudia P.

Klimax akupiercing

★★★★★

Maximálne odporúčam. Prostredie čisté, voňavé. Pani maximálna profesionálka, všetko som mala vysvetlené. Zo salónu som odcházdala veľmi spokojná.

Hrončeková I.

Klimax akupiercing

★★★★★

 Personál (pani Klačanová) je úplne super. Je veľmi milá, profesionálna a hlavne z nej cítiť kľud a pokoj 🙂 poradí a zodpovie na každú otázku. Doporučujem každému 🙂

Šnircová N.

Klimax akupiercing

★★★★★

Veľmi príjemná pani, ktorá tomu rozumie. Veľmi dobrá skúsenosť. Ak pôjdem ešte raz tak určite sem.

Ožvoldíková R.

Klimax akupiercing

Akupiercing

  • GOLDEN TRUST s.r.o.
  • Hlboká 14, 931 01 Šamorín
  • Hlavná 35, 952 01 Vráble
  • LYPOFRESS s.r.o.
  • Záhradnícka 36, 930 11 Topoľníky

Kontakty

info@akupiercing.sk

Prečo si vybrať práve

Akupiercing?

Skúsenosti

Týždenne pomáhame 60-80 ľuďom, z ktorých väčšina po 2-3 týždňoch hlási úľavu alebo úplné zbavenie sa migrény.

Čakáme Vás v kľudnom a modernom prostredí nášho salónu, počas Vašej návštevy Vám venujeme 100% našej pozornosti.

Presné merania, dokonalá dezinfekcia, sterilné zdravotnícke šperky a skúsenosti v oblasti piercingu. To je náš Migrénový piercing.

Pred aplikáciou piercingu podrobne zhodnotíme Váš stav, aby sme Vám mohli poskytnúť na mieru šité služby.

Rýchla rezervácia termínu

V našom salóne v Šamoríne si môžete rezervovať termín do 1 minúty, takže nás môžete navštíviť už zajtra bez čakania.

Môžete sa na nás obrátiť aj po aplikácii piercingu. Ak budete mať akékoľvek otázky, budeme Vám aj naďalej k dispozícii.

Shenmen piercing

Môže pomôcť zmierniť  úzkosť,  paniku, stres, poruchy spánku, depresiu, hučanie v ušiach, ušný šelest

Slim piercing

Zameraný na špecifické akupunkturné body, tento piercing by mohol byť vaším tajným nástrojom na ceste k zdravšiemu životnému štýlu. 

Proti alergii

Môže pomôcť s potlačením alergických reakcií tým, že cieli na špecifické akupunkturné body.